a

6 yaşındaki çocuğa istismarda flaş gelişme

Tüm Türkiye'yi sarsan 6 yaşındaki çocuk gelin olayında flaş gelişmeler yaşanıyor. Kadir İstekli ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in yargılandığı dava 31 Mart'a ertelendi.

Haftalarca gündemi meşgul eden ve oldukça da tepki gören çocuk gelin davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel’in yargılandığı davanın ilk duruşmasında yayın yasağı ve duruşmaya gizlilik kararı getirilmişti. Bugün Anadolu 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki 2’inci duruşma saat 11.00 sıralarında başladı. İşte ayrıntıları…

KARDEŞLER TANIK OLARAK DİNLENECEK
Duruşmaya tutuklu sanıklar Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel getirildi. Tutuksuz sanık anne Fatıma Gümüşel’i de duruşmaya katıldı. Duruşmada kardeşler Muhammet Sıddık Gümüşel, Ayşe Hümeyra Gümüşel ve Fatma Betül Gümüşel’in tanık olarak dinleneceği öğrenildi. Duruşma gizlilik nedeniyle basına kapalı şekilde yapıldı.

TUTUKLULUK DEVAM KARARI, DURUŞMA 31 MART’A ERTELENDİ
Mahkeme heyeti, sanıklar Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel’in tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı 31 Mart’a erteledi.

https://www.baskenttekarar.com/foto/14102868/6-yasindaki-cocuga-istismarda-flas-gelismeturkiye-gunlerce-bu-olayi-konusmustu

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sıfır Ayrımcılık Günü: Suç olmaktan çıkar, hayat kurtar

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.