a

Aile içi ve kadına yönelik şiddetin önlenmesi projesi

Emniyet'ten aile içi ve kadına yönelik şiddetin önlenmesi projesi Kadın Destek Uygulaması (KADES) kapsamında Emniyet Müdürlüğü, aile içi ve kadına yönelik şiddetin önlenmesi projesi 2 "Emniyet Personeline Yönelik Bilgilendirme Çalışmaları" gerçekleştiriyor.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü bünyesinde yürütülmekte olan aile içi ve kadına yönelik şiddetin önlenmesi amacıyla hazırlanan “Mutlu Kadın, Huzurlu Aile, Güçlü Toplum Projesi 2” çalışmaları kapsamında ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde 27.01.2023 Cuma günü Şehit Altuğ Verdi konferans salonunda Aile İçi İlişkiler ve İletişim Becerileri semineri düzenlenmiştir. Düzenlenen seminerde KADES uygulamasının tanıtımı, önemi ile Psikolog Gül Tolungüç tarafından da Aile İçi İlişkiler ve İletişim Becerileri konuları anlatılmıştır. Seminerde tanıtıcı afiş asılmış, KADES broşürü, bloknot ve kalem dağıtılmış 350 kişi bilgilendirilmiştir. 

https://www.marasposta.com/haberler-kahramanmaras/emniyetten-aile-ici-ve-kadina-yonelik-siddetin-onlenmesi-projesi-h85281.html

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Öpmeye kıyamadığım çocuğuma nasıl kıydı?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.