a

“Çocuklarımızın hakları için birlikte çalışmalıyız”

CHP Merkez İlçe Başkanı Arif Ferahoğlu, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak çocuk haklarına dikkat çekti.

CHP Merkez İlçe Başkanı Arif Ferahoğlu, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak çocuk haklarına dikkat çekti. Ferahoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘Çocuklarımız, dünya genelinde meydana gelen olaylardan en fazla etkilenen kesimdir. Onlara daha iyi bir gelecek bırakmak, umutla bakmalarını sağlamak, siyasilerin, toplumun tüm kesimlerinin ve ebeveynlerin temel sorumluluğudur. Çocukların savaşlarda zarar görmemesi, eğitimde eşit fırsatlar bulmaları, taciz ve istismara uğramamaları, çocuk gelin olmamaları, sokaklarda çalıştırılmamaları ve açlıkla boğuşmamaları için çaba harcamak zorundayız. Daha özgür, çağdaş, bilim ve teknolojiyle donatılmış bir geleceğe umutla bakabilmeleri için gerekli ortamı sağlamak hepimizin sorumluluğudur. Bu nedenle, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nü kutluyor ve tüm çocuklarımızın daha güvenli, daha adil bir dünyada büyüyebilmeleri için birlikte çalışma çağrısı yapıyorum.”

https://www.objektifamasya.com/haber/17689402/cocuklarimizin-haklari-icin-birlikte-calismaliyiz

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İşçi-emekçiler Kartal Meydanı’nda buluştu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.