a

Erkek öğrenci kız öğrenciyi rahatsız etti! Veli okulu basıp müdüre saldırdı

Bahçeköy'deki prestijli Açı Lisesi, sosyetik ailelerin çocuklarını ağırlarken, son günlerde yaşanan bir skandalla sarsıldı.

Bir kız öğrencinin sürekli olarak bir erkek öğrenci tarafından rahatsız edilmesi, olayın büyümesine neden oldu. Ancak dramatik bir şekilde, veli tarafından okula yapılan baskınla sonuçlandı. Olayın fitili, mağdur kız öğrencinin cesaretle ailesine durumu anlatmasıyla ateşlendi. Babası, öğrenciyi bulup cezalandırmak istese de, bulamayınca öfkesini okul müdürüne yönlendirdi. Bu saldırı, güvenlik görevlilerinin hemen polise haber vermesiyle son buldu. Bahçeköy, lüks semtleriyle ünlü İstanbul’un en prestijli özel liselerinden birinde yaşanan bu olay, okul yönetiminin ve polisin müdahalesiyle sona erse de, öğrencilerde bıraktığı etki büyük. Akran zorbalığının, hatta veli şiddetinin dahi yaşandığı bu olay, okulun itibarını sarsarken, öğrenci velilerini endişeye sevk etti.

https://www.kamudanhaber.net/erkek-ogrenci-kiz-ogrenciyi-rahatsiz-etti-veli-okulu-basip-mudure-saldirdi

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Şiddete ‘bölücülük’ kılıfı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.