a

KADES Tanıtımları devam ediyor

Kırklareli Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğünce; il merkezi ve ilçeler dahil 3 bin 274 kişiye eğitim verildi.

Ayrıca Kırklareli il ve ilçelerde aktif olarak çalışan Emniyet Müdürlüğüne bağlı 750 personele 1 günlük aile içi hizmet eğitimi ve ilçelerde ve il merkezinde çalışan personele 2 oturum halinde 3 günlük aile içi ve kadına karşı şiddetle mücadele eğitimi verildi.

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Kadına yönelik şiddetle mücadelede erkeğe farkındalık kazandırma amacı ile Asayiş Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan Kadına El Kalkamaz konulu video izletilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. İl merkezi ve ilçeler dahil 3274 kişiye eğitim verilmiştir. Kırklareli İl Merkezi ve İlçelerimizde aktif olarak çalışan 750 personelimize Polis Akademisinde Görevli Öğretim Görevlisince 1 günlük Aile İçi Hizmet Eğitimi verilmiştir. Ayrıca ilçelerde ve il merkezinde çalışan personele 2 oturum halinde 2 günlük Aile İçi Ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele eğitimi verilmiştir. İl merkezi ve ilçelerde aktif çalışan 12 personelimize Aile İçi Ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Ve Elektronik Kelepçe Aktivasyon Temel Eğitimi verilmiştir.” 

KADES Tanıtımları devam ediyor

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bir kişi bile eksilmeye tahammülümüz yok!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.