a

Kadınlar için pedal çevirecekler

Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü, 25 Kasım 2022 Cuma günü, kadına yönelik şiddete karşı siyah temalı bisiklet turu farkındalık etkinliği gerçekleştirecek.

Muğla’nın Milas ilçesinde Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından 25 Kasım 2022 Cuma günü saat 10:00’da kadına yönelik şiddete karşı farkındanlık oluşturmak için bisiklet turu yapılacak. Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “kadına yönelik şiddete, farklı toplumlarda, farklı kültürlerde yaşayan gelir ve eğitim düzeyi ne olursa olsun kadınların ortak sorunu olup yalnızca özel alanda değil, toplumsal ve kamusal alanda da yaşanmaktadır.

Mutlu ve özgüvenli bireylerden oluşan, huzurlu ve güçlü bir aile ve gelişmiş bir toplum için; kadına yönelik şiddete sıfır tolerans ilkesi gönüllü gençlerimiz ile birlikte başta kadınlarımız olmak üzere, toplumun tüm kesimlerinde farkındalık yaratmak adına 25 Kasım 2022 Cuma günü saat 10.00’da Atapark Meydanında başlayarak ekte ki güzergah doğrultusunda Kadına Yönelik Şiddete Karşı Siyah Temalı Bisiklet Turu farkındalık etkinliği gerçekleştirilecektir.” GÜZERGAH Başlangıç: Atapark – Atatürk Bulvarı – Altın Işık Cadddesi – Sanayi Caddesi- Ahmet Taner Kışlalı Caddesi – Ulusal Egemenlik Caddesi – KadıağaCaddesi – Cumhuriyet Caddesi – Atatürk Bulvarı – Atapark (Bitiş)

https://habermilas.com/haber/12580979/kadinlar-icin-pedal-cevirecekler

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Trabzon’da “Çocuk Hakları ve Dijital Bağımlılık” konferansı düzenlendi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.