a

“Lanet bir cinayet daha!”

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı, Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı, Zehie Helin Reessur cinayeti ile ilgili yaptığı paylaşımda Bu tip suçları önlemenin yegane yolu, Anayasayı değiştirmek sureti ile idam da dahil caydırıcı cezaları yasalara koymaktır" dedi.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı, Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı, Zehie Helin Reessur cinayeti ile ilgili yaptığı paylaşımda Bu tip suçları önlemenin yegane yolu, Anayasayı değiştirmek sureti ile idam da dahil caydırıcı cezaları yasalara koymaktır” dedi.

Arıklı’nın paylaşımı şöyle: Lanet bir cinayet daha… Erkek egemen bir toplumda kadın cinayetleri ve kadına şiddet sıradanlaşır. Maalesef ülkemizde de gelinen son durum budur. Bu tip suçları önlemenin yegane yolu, Anayasayı değiştirmek sureti ile idam da dahil caydırıcı cezaları yasalara koymaktır. Genç kızımız Zehie Helin Reessur hunhar bir cinayete kurban gitmiştir. Genç kızımıza rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

https://www.halkinsesikibris.com/guncel/lanet-bir-cinayet-daha-h191633.html

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Toplum polisi, Urfalı hanımlara KADES’i tanıttı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.