a

Meltem Miraloğlu darp edildi!

2011-2013 yılları arasında yayınlanan 'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide 'çocuk gelin' rolüyle ünlenen 36 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük ABD'li Patrick Grady ile evlenmişti. Bu evliliği duyuran ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, daha sonra magazin programlarında Miraloğlu ile ilgili çeşitli açıklamalarda da bulunmuştu. Ayrıca Miraloğlu ile davalık olan ve davayı kazanan Akay, Mİraloğlu'nun Amerika'da 2. kez darp edildiğini duyurdu.

Akay, “Bir dönem ilgi ile izlenen ‘Hayat Devam Ediyor’ adlı dizide ‘çocuk gelin’ rolüyle ünlenen 36 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük ABD’li Patrick Grady ile evlenmişti. Evlenmeden kısa süre önce ise New Jersey’de aşık olduğu Türk genci tarafından darp edilmişti. Burnu kırılmış ve bütün vücudu çürükler içindeydi. Meltem, her dediğimi sosyal medyada adresinden yalanlasa bile, ben o dönem darp raporuna ve bu nedenle açılan kamu davasının belgelerine de ulaşmıştım. Meltem, yaşadığı olaylardan dolayı o zamanlar koruma altına alınmış ve evlendiği eyalete polis eskortu ile gelmişti. Meltem Miraloğlu’nun geçen hafta Amerika’nın Illinois eyaletinde yeniden o Türk genci tarafından darp edildiğini ve hastanede tedavi gördüğünü öğrendim. Darp edilme sebebi ise yine çok vahim.” ifadelerini kullanarak yazısında daha fazla detay vermedi.

MİRALOĞLU’NA MİRAS ŞOKU!

Geçtiğimiz senelerde Patrick’in, ölümünden sonra tüm mal varlığını Meltem Miraloğlu’na bıraktığını da açıklayan Onur Akay, vasiyetle ilgili dikkat çeken açıklamalar da yaptı. Akay, yazısına şöyle devam etti: “2021 yılında ise Meltem’in Patric’le arası bozulmuş ve boşanmanın eşiğinden dönmüşlerdi. Patrick, evden kovduğu Meltem’in tekrar eve dönmesi için ona bu sefer kırmızı renkte son model bir araba almıştı. Sadece araba ile dönmeyen Meltem, 82 yaşındaki ABD’li kocasına vasiyet yazdırmıştı. Patrick, ölümünden sonra tüm mal varlığını Meltem Miraloğlu’na bırakmıştı. Ancak Patrick’in öz oğlu, babasına karşı vasiyet iptal davası açmak istedi ama babası ölmeden bu dava açılamadığı için, babasının yaşlılık ve aile düzenini bozacak yaşam tarzı içinde olduğunu söyleyerek, babasının hayatını ve parasını kontrol etmek için Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne başvurmuş ve vasilik davası açmıştı. Ayrıca üvey annesi Meltem’i de babası ile sadece parası ve Green Card için evlendiğini söyleyerek şikâyet etmişti. Mahkemeler sürerken Patrick, öz oğlu ile bir anlaşma yaptı. Dava ve şikâyetlerini geri çekmesi karşılığında vasiyetini iptal edeceğini söyledi. Bunun üzerine oğlu dava ve şikâyetlerden vazgeçti ve vasiyette Patrick’in kendisi tarafından iptal edildi. Patric vasiyetini iptal etmeseydi, ölümünden sonra Meltem Miraloğlu’na büyük bir servet kalacaktı. Oturdukları lüks villa, değeri çok yüksek olan iki ayrı ev, yine değeri çok yüksek olan iki ayrı spor araba, otobüs büyüklüğünde bir lüks karavan, lüks bir yat, bankada yüklü miktarda para ve sayısı net olarak bilinmeyen ama değeri çok yüksek olduğu söylenen arsalar kalacaktı.”

https://www.bursahakimiyet.com.tr/magazin/meltem-miraloglu-darp-edildi-1097904

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İnterseks çocuğumu nüfusa kaydetmeden önce bilmem gerekenler

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.