a

SES’ten LGBTİ+ ailelerine ve SPoD’a ödül

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği’nin bu yıl ikincisini düzenlediği “Yılın Kadınları” ödülleri dün gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Törende Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği ve LGBTİ+ aileleri adına LİSTAG da ödül aldı.

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği’nin bu yıl ikincisini düzenlediği “Yılın Kadınları” ödülleri dün gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na ulaşmak üzere aktif vatandaşlığı ve dayanışmayı desteklemeyi amaçlayan SES, Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’ne (SPoD) ve LGBTİ+ aileleri adına Lezbiyen Gey Biseksüel Trans İnterseks Bireylerin Aileleri ve Yakınları Derneği’ne (LİSTAG) de ödül verdi.

LİSTAG Türkiye’deki tüm LGBTİ+ aileleri adına aldığı ödül için şunları söyledi:

“SES 2022 Yılın Kadınları Ödül törenindeyiz. Bu gurur verici ödül için çok teşekkür ederiz.

“Bu ödülü tüm Türkiye’deki tüm LGBTİ+ Aile Grupları adına almaktan onur duyuyor ve bu koskoca dünyaya sığdırılamayan trans çocuklarımıza ithaf ediyoruz.”

https://kaosgl.org/haber/ses-ten-lgbti-ailelerine-ve-spod-a-odul

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Kadınlara Mahsus” Filminin Afişi Yayınlandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.