a

Sportif Lezbon’dan yılbaşı çekilişi

Sportif Lezbon’un yılbaşı çekilişine katılmak ister misiniz?

Cinsiyetçiliğe, erkek egemenliğine, heteroseksizme, homofobiye, transfobiye, ırkçılığa, militarizme, baskı ve yasaklara karşı altı yıl önce Ankara’da kurulan Sportif Lezbon; yılbaşı çekilişine davet ediyor:

“Yine ne olduğunu ve üstümüzden ne geçtiğini tam olarak anlamadığımız bir yıl mı geride kaldı? Her ne olursa olsun galiba biz bulduk yine kendimizi iyi etmenin bir yolunu. Bir kere pandemiden kafamızı dışarı çıkarabildik ve sahalara döndük. Top oynayan, oynamak isteyen bir sürü lubunyayla tanıştık. Açıldık, saçıldık. Minik festivaller, turnuvalar düzenledik. Hatta kendimize bir renk seçip, 2022 edisyonu yeni formalar bile çıkardık. Buradan 2023’e umutla bakmaya çalışıyoruz. Bu umudu da sarı renkli formalarımızı yeni yıl bahanesiyle aranızdan birine hediye ederek bulaştırmak istedik.”

Çekilişe katılmak için Sportif Lezbon’u Instagram’dan takip etmek, çekiliş gönderisini beğenmek ve gönderiye 2 kişiyi etiketlemek gerekiyor. 28 Aralık’a kadar buradan katılabilirsiniz.

https://kaosgl.org/haber/sportif-lezbon-dan-yilbasi-cekilisi

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kadın hakları nelerdir?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.