a

Suruç’ta “Kadına El Kal-Ka-Maz” projesi bilgilendirildi

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde kadına yönelik şiddetle mücadele amacıyla başlatılan "Kadına El Kal-Ka-Maz" projesi hakkında İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri bilgilendirmeler yapıldı, vatandaşlara broşür dağıtıldı.

İçişleri Bakanlığınca kadına yönelik şiddetle mücadele amacıyla “Kadına El Kal-Ka-Maz” sloganıyla başlatılan projede Suruç ilçesinde broşür dağıtımı ve bilgilendirme yapıldı. Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri tarafından öğrenci velilerine ve ilçede bulunan kahvehanelerde broşür dağıtımı ve bilgilendirme yapıldı. Öte yandan ilçede Kadın Destek uygulaması KADES hakkında öğrenci velileri bilgilendirildi.

Suruç Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada; “Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; ilçemiz genelinde Kadına El KAL-KA-MAZ projesi ve KADES programı hakkında bilgilendirme çalışması yapılıp tanıtıcı broşür dağıtılmıştır. Toplum destekli polis ilçe genelinde kadına el kalkmaz projesi ile bilgilendirme ve broşür dağıttı” denildi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Eskişehir’de “Israrlı Takip Çalıştayı” düzenlendi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.