a

Valilik O Görüntülerin Peşine Düştü

Şanlıurfa Valiliği, sosyal medyada paylaşılan gelinlik giyen çocuk görüntülerini mercek altına alıp konuyla ilgili açıklama yaptı.

Şanlıurfa Valiliği, sosyal medyada paylaşılan gelinlik giyen çocuk görüntülerini mercek altına alıp konuyla ilgili açıklama yaptı. Valilikten yapılan açıklamada: “06.04.2023 günü saat 19.59’da sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaşılan videoya istinaden konu ile ilgili yapılan araştırmalarda; olayın 04.04.2023 günü Eyyübiye ilçesi Şelale Parkı civarında gerçekleştiği, videodaki Eyyübiye Belediyesine ait yelekli şahısların belediye personeli olmadığı, Şelale Parkı’nın civarında taş döşeme işi yapan taşeron işçi oldukları tespit edilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

ŞAHIS HAKKINDA İŞLEM YAPILDI

Açıklamanın devamında ise “Çocuk Şube Müdürlüğümüzce videodaki mağdurun kimlik tespitine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, mağdurun M.T(2010) olduğu, zihinsel engelinin bulunduğu, kendisini ifade etmekte zorlandığı anlaşılmış; mağdurun gelinliği yerde bulduğu ve giydiği, daha sonra videodaki işçilerin söylemlerine istinaden gelinliği çıkardığı ve gelinliğin altında bulunan kendi kıyafetleri ile eve gittiği, çocuk gelin haberinin asılsız olduğu tespit edilmiştir. Mağdur şahıs işlemleri akabinde ailesine teslim edilmiştir.” denildi. 

https://www.habersanliurfa.net/valilik-o-goruntulerin-pesine-dustu/62834/

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İğne batması yaralanmaları, atılmış iğneler ve HIV bulaş riski

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.