a

Yeşil’den “Kadın Girişimciliği” Konferansı

Trakya Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yeliz Yeşil, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Edirne Halk Eğitim Merkezi'nde, "Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi" ve "Kadın Girişimciliği" konularında konferans gerçekleştirdi.

Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yeliz Yeşil, Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Merkezinin desteği ile yürüttükleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Tezli Yüksek Lisans Programı mezunu Esra Saraç ile “Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi” ve “Kadın Girişimciliği” başlıklı konferanslar düzenledi. Edirne Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferanslarda kadına yönelik şiddetin tanımı ve çeşitleri, hukuki boyutları ile şiddetin önlenmesinde etkili mekanizmalar ve girişimcilik ekosisteminde kadının yeri konuşuldu. Konferans, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

http://www.edirneyenigun.com/haber/45721/yesilden-kadin-girisimciligi-konferansi.html

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

‘Kadına Şiddete Sıfır Tolerans’

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.