a

Balıkesir’de kız öğrenciler kadına şiddete karşı bilgilendirildi

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bağımlılık, kadına karşı şiddet ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında farkındalık oluşturmak için öğrencilere eğitim vermeye devam ediyor.

Bağımlılıkla mücadele ve kadına şiddete karşı Balıkesir kız yurdunda eğitim gören öğrencilere sunum eşliğinde anlatıldı. Balıkesir Kız yurdu ve Gönenli Mehmet efendi yurdun da kız öğrencilere kadına karşı şiddet konusuna önemle duruldu, sonrasında bağımlılıkla mücadele kapsamında Balıkesir Gençlik ve spor İl Müdürlüğüne bağlı ekipler eğitimler verdi. Özellikle kadına karşı şiddetin arttığı bu dönemde kız öğrenciler bu konu ile ilgili bilgilendirildi. KADES programı hakkında konuşulurken telefonlara uygulama yüklendi. Öğrenciler tarafından merak edilen konular eğitim veren eğitmenler tarafından cevaplandırıldı. Yoğun katılımın olduğu eğitimde öğrenciler merakla ve ilgi ile eğitmenleri dinlediler.

https://bigadichalkinsesi.com/haber/19586647/balikesirde-kiz-ogrenciler-kadina-siddete-karsi-bilgilendirildi

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Alanya’da rehber öğretmen cinsel tacizden yargılandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.