a

Pazar Sohbetleri’nde bu hafta: Ayrılıklar

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’nin (SPoD) Pazar Sohbetleri’nde bu hafta “ayrılıklar” konuşulacak.

2016 yılında açılma sohbetleri olarak başlayan Pazar Sohbetleri’nde her hafta bir konu üzerinde katılımcılar deneyim ve fikirlerini paylaşıyor. LGBTİ+’ları güçlendirmeyi hedefleyen Pazar Sohbetleri’nde bu hafta konu “ayrılıklar”:

“Pazar Sohbetleri’nde bu hafta “ayrılıklar” üzerine konuşuyoruz. Bazen partnerlerimizden, bazen arkadaşlarımızdan, işimizden, yerimizden, yurdumuzdan ayrılıyoruz. Ayrılıklar bize nasıl hissettiriyor? Ayrılıklarla başa çıkma yöntemlerimiz neler? Gelin, 11 Aralık Pazar günü 14.30’da ayrılıklarımız üzerine konuşalım, belki dertleşiriz.”

“Katılmak için mesafesizsohbetler@spod.org.tr adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yüz yüze yapılacak sohbet için adres bilgisi yine mail ile sohbetten bir gün önce (10.12.2022 / 20.00’da) paylaşılacaktır.”

https://kaosgl.org/haber/pazar-sohbetleri-nde-bu-hafta-ayriliklar

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“İklim Adaleti, Toplumsal Cinsiyet ve İklim Değişikliği” paneline kayıtlar başladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için inceleyebilirsiniz.